Homoseksualizm w „Newsweeku” i w rzeczywistości

– Związek osób tej samej płci to nie choroba. To normalność. A wy jesteście faszystami – takie głosy słyszą ludzie, którzy wskazują na zagrożenia płynące z praktyk homoseksualnych. Potępianie prawdy jest dziś pożądane. A gdzie troska o dobro zdrowych rodzin?

Wystawa „Stop dewiacji” stanęła już w siedmiu polskich miastach. W większości z nich nie zdołała jednak przetrwać dłużej niż parę dni, bo zbyt mocno „gryzie” sumienia zwolenników homolobby. Pokazywanie faktów związanych z aktywnym życiem seksualnym w związkach osób tej samej płci okazuje się być niewygodne dla tęczowego środowiska.

W świetle przytaczanych w wystawie faktów oczywiste jest, że homoseksualizm jest zagrożeniem dla samych gejów, ale i dla otoczenia. Większa liczba partnerów seksualnych, co wiąże się z bardziej nasilonym narażeniem na choroby weneryczne czy HIV, krótsza średnia życia, przemoc i przestępczość – to rzeczywisty obraz homoseksualnego lifestyle’u. Obraz, który za wszelką cenę próbuje się zakrywać sztucznie wykreowanym wizerunkiem sympatycznego geja z wyższych sfer społecznych, w czym udział biorą także dziennikarze. W ostatnim swoim wydaniu wystawę zaatakował „Newsweek” – bo przecież trzeba bronić się przed prawdą i podać czytelnikowi jedyną słuszną wykładnię o seksualnej „orientacji”.

Wystawa „Stop dewiacji” jest potrzebna. Odkrywa bowiem prawdę o realnych zagrożeniach, związanych z praktykami homoseksualnymi. Będzie stawiana w kolejnych miastach, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, czym jest ta „orientacja”.

Agnieszka Jarczyk

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.