Homoseksualiści nękają obrońców dzieci. Rozpoczyna się proces OMZRiK przeciw Kai Godek

W piątek 13 marca o 9.00 pierwsza rozprawa, w której Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina będzie odpowiadać na absurdalne zarzuty ze strony Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

[AKTUALIZACJA] Jutrzejsza rozprawa Kai Godek z oskarżenia Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych została przed chwilą odwołana ze względu na #koronawirus. Dziękujemy wszystkim, którzy gotowi byli przyjść. Poinformujemy o nowej dacie, gdy będziemy ją znali.

Siedmiu homoseksualistów wspieranych przez OMZRiK oskarżyło Kaję Godek za poniższe słowa, wypowiedziane w telewizji Polsat News podczas dyskusji o filmie braci Sekielskich i o pedofilii w Kościele Katolickim:

„Walka z pedofilią w Kościele i każdym innym środowisku to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby. Dlatego że pederastia jest wstępem do pedofilii. I to pokazuje m.in. film Sekielskich. Tam na 6 przypadków molestowania, 5 ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić. Takie są fakty.”

Środowisko Ośrodka znane jest z nękania osób o konserwatywnych poglądach. Posługuje się przy tym słynnym artykułem 212 par. 2 Kodeksu Karnego, czyli tzw. „zniesławieniem”. Jest to też dla Ośrodka źródło dochodów – na profilach w mediach społecznościowych chwali się pisaniem pozwów i aktów oskarżenia i zbiera pieniądze na kolejne sprawy.

Warto wspomnieć, że Rafał Gaweł, założyciel OMZRiK ukrywa się przed polskim wymiarem sprawiedliwości w Norwegii. Został prawomocnie skazany za oszustwa finansowe.

Rozprawa w najbliższy piątek (13 marca 2020) o 9.00 w Sądzie Rejonowym Warszawa-Praga, ul. Terespolska 15A.

Fundacja Życie i Rodzina pierwotnie planowała pikietę #StopDewiacji przed wejściem do budynku, jednak z przyczyn epidemiologicznych odstąpiła od realizacji planu. W zamian za to zachęcamy media, aby stawiły się w sądzie i relacjonowały wydarzenia dla osób, które chcąc uniknąć rozprzestrzeniania koronawirusa nie przyjdą na rozprawę osobiście.

 

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.