Fundacja Życie i Rodzina w akcji 2022

Nowy Rok to dobry czas na podsumowanie. Dla obrońców życia i rodziny było to intensywne i owocne 12 miesięcy. Uderzaliśmy w ohydne praktyki aborterów, stopowaliśmy zapędy LGBT. Cały czas zmieniamy Polskę na lepsze – zawsze w Waszym imieniu!

Przygotowaliśmy dla Was specjalny film, tak aby pokazać w pigułce działania, jakie Fundacja podejmowała w 2022 roku. A jest co pokazywać! Niewątpliwie zwieńczeniem jest fakt, że 150 tysięcy Waszych podpisów pod ustawą „Aborcja to Zabójstwo” trafiło do Sejmu. To znaczący krok w stronę uszczelnienia prawa chroniącego życie i narzędzie do ratowania dzieci z rąk aborterów. Tysiące osób zaangażowało się w zbiórkę – to Wasz wysiłek sprawił, że jesteśmy o krok bliżej, aby ukrócić bezkarność morderców.

Pokazaliśmy również związki szczepionek na Covid-19 z aborcją. Mówiliśmy o tym na komisjach sejmowych, podczas pikiet na ulicach miast oraz w specjalnie przygotowanym raporcie.

Przeprowadziliśmy też akcję „Polska chroni życie” skierowaną do Ukrainek. Była ona odpowiedzią na skandaliczne działania aborcjonistów, którzy wśród imigrantek z Ukrainy szukali klientek do dokonania aborcji.

W 2022 roku monitorowaliśmy także środowisko LGBT i możemy powiedzieć z pewnością: złożenie ustawy „Stop LGBT” w Sejmie już przyniosło dobre skutki! Sześciokolorowe środowiska zostały zmuszone do ograniczenia swoich wybryków, a w kilku wypadkach doszło do ich dezorganizacji, a nawet odwołania homoparad. Tak stało się np. w Białymstoku i Toruniu. Wszystko to podsumowaliśmy w specjalnym raporcie.

Stawaliśmy także w obronie młodzieży i nauczycieli, którzy sprzeciwiają się ideologii gender w ich szkołach – pisaliśmy petycję do ministra edukacji, organizowaliśmy pikiety edukacyjne pod II LO w Lublinie, stworzyliśmy wzór oświadczeń antygenderowych zarówno dla rodziców jak i dla nauczycieli.

Najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań jest wściekłość aborcjonistow i homoaktywistów. Pozwy od Barta Staszewskiego, powrót sprawy „16 gejów przeciwko Kai Godek” do I instancji, najście Policji na dom naszej wolontariuszki, naciski z Ministerstw abyśmy przestali mówić o zbrodni aborcji – to tylko niektóre z wydarzeń minionego roku. Jeśli chcecie zobaczyć więcej – zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.