Frekwencyjna porażka Marszu Równości w Sanoku

2. Marsz Równości w Sanoku

2. Marsz Równości w Sanoku okazał się frekwencyjną porażką organizatorów. Niewielka grupa osób przemaszerowała przez ulice miasta w obstawie Policji, której było więcej niż samych uczestników parady. Udaliśmy się tam, by pokazywać jak zepsute jest środowisko LGBT i wyrazić sprzeciw wobec promocji sodomickiej ideologii.

Aktywiści LGBT żądają przywilejów dla siebie i zmiany prawa, tak by pozwalało ono na karanie krytyki LGBT, zawieranie homomałżeństw, adopcję dzieci przez pary jednopłciowe, a nawet aborcję na żądanie do 12. tygodnia ciąży, bezpłatnej antykoncepcji i likwidacji wsparcia finansowego dla Kościoła Katolickiego. Ich postulaty są niebezpieczne i z roku na rok coraz śmielsze, dlatego należy postawić tamę temu choremu środowisku i ich pomysłom.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.