Feministki chcą zrobić z Ukrainek zaplecze społeczne dla proaborcyjnych działań w Polsce

Do Polski przyjechało wiele obywatelek Ukrainy, dla których aborcja jest czymś zupełnie normalnym. Środowiska feministyczne chcą uczynić z tej migracji zaplecze społeczne dla swoich proaborcyjnych działań – alarmuje Kaja Godek.

Lewackie prądy kulturowe przenikają do Polski z Ukrainy

W związku z wybuchem konfliktu zbrojnego między Rosją a Ukrainą, do Polski napłynęło kilka milionów osób, które mają zupełnie inną świadomość i mentalność. Na Ukrainie rocznie wykonuje się nawet do miliona aborcji! Państwo to jest światowym centrum surogacji. Rząd ukraiński jest mocno zorientowany na uleganie wobec ruchu LGBT. Lewackie prądy kulturowe i cywilizacyjne są na Ukrainie silne. Musimy zdawać sobie z tego sprawę i w porę reagować na rozwijającą się dynamicznie sytuację w naszym kraju.

Kaja Godek:

„Natychmiast wśród Ukrainek zaczęły krążyć organizacje feministyczne, które zaczęły namawiać do nielegalnej aborcji – do zabicia dziecka poza granicami polskiego prawa. (…) Środowiska lewackie i lewicowe media zgłosiły postulat, by dla Ukrainek była wolna aborcja, bo one to miały u siebie, w związku z tym, jeśli przyjeżdżają do Polski, to mają to mieć. (…) Pojawiła się też nowa narracja: kobiety, które przyjeżdżają z Ukrainy, były zgwałcone w trakcie działań wojennych, więc muszą mieć możliwość dokonania aborcji z gwałtu na terenie Polski. (…) Dlatego wymieniając pisma z Ministerstwami zadaliśmy między innymi pytanie Ministrowi Zdrowia – na podstawie jakich dokumentów wykonuje się aborcje kobietom z Ukrainy? (…) Jest oczywiste, że uciekając z kraju ogarniętego wojną i niepokojami przekracza się granice szybko, więc nie da się jednoznacznie stwierdzić czy kobieta, która przyjechała z Ukrainy jest zgwałcona, czy jest to po prostu ciąża wynikająca z normalnego pożycia [bo nie ma ona odpowiednich, wymaganych w Polsce poświadczeń i dokumentów]. Tymczasem Minister Zdrowia nic nie wie.

Kaja Godek: Nie dajmy się zastraszyć! Brońmy życia! Obejrzyj całą rozmowę

aborcja to zabójstwo

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.