Dziennikarka Gazety Wyborczej próbowała rozbić Kurs dla Obrońców Życia i Rodziny

W sobotę 23 listopada na Kurs Obrońców Życia i Rodziny prowadzony przez Fundację Życie i Rodzina w Toruniu stawiła się red. Natalia Waloch, niegdyś z lokalnej „Gazety Wyborczej”, obecnie z innego pisma grupy Agora – „Wysokich Obcasów”. Uporczywie odmawiała opuszczenia sali i domagała się możliwości pozostania na kursie.

Pomimo informacji, że kurs jest przeznaczony dla przeciwników aborcji i LGBT i ma na celu uczyć praktycznych działań w tych obszarach, odpowiadała, że jest za aborcją, ale chce uczestniczyć w szkoleniu.

Wyznała, że problemem są dla niej pikiety pod szpitalem na toruńskich Bielanach. Obruszała się, że pokazywane na pikietach zdjęcia zabitych dzieci są sfałszowane. Na odchodne, zapytała członka zarządu Fundacji Krzysztofa Kasprzaka, czy jego dzieci widziały banery antyaborcyjne. Gdy potwierdził, zapowiedziała, że Krzysztofowi należy odebrać prawa rodzicielskie!

Aborcjoniści nie mogą znieść tego, że ludzie nie tylko popierają akcje pro-life, że solidaryzują się ze środowiskiem obrońców życia, ale że także sami szkolą się, jak walczyć z zabijaniem dzieci. Nie mogą znieść, że obrońcy życia wychowują własne dzieci w duchu pro-life. Zgrzytają zębami ze złości i zastanawiają się, co zrobić, aby w końcu zamknąć im usta. Tak aby budzący sumienia głos obrońców życia w końcu został stłumiony. Gdy widzą, że jest to niewykonalne, posuwają się do prowokacji” – mówi Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji, prowadzący kurs w Toruniu.

Prowokacje redaktor „Wysokich Obcasów”

Redaktor „Wysokich Obcasów” wszystko nagrywała na dyktafon. Próbowała prowokować uczestników kursu, twierdziła, że musi posłuchać, jakim językiem mówimy na szkoleniu. Ochrona budynku musiała ją wyprosić, gdyż sama odmawiała wyjścia.

Media koncernu Agora nie od dziś zamiast relacjonować rzeczywistość ustawiają się po stronie aborterów. Ich dziennikarze bardziej niż pracowników prasy przypominają lewicowych aktywistów wchodzących na wewnętrzne szkolenia, aby je sparaliżować lub wręcz uniemożliwić ich prowadzenie. Zamiast profesjonalnego wypełniać misję opisywania zdarzeń i rzetelnego przekazywania prawdy, nachalnie lansują zabijanie nienarodzonych.

Zabójstwo małej bezbronnej istoty nazywają prawem kobiet, a z drugiej strony… walczą z pokazywaniem skutków tego „prawa”! Dziś redaktor Waloch pozowała na obrońcę dzieci. Oburzała się, że mogą one czasem zobaczyć zdjęcia z aborcji. Jednocześnie przyznała, że aborcję (czyli zabijanie najmniejszych dzieci) popiera. Wykonywać – tak, pokazywać – nie? Zdecydowanie przeciwstawiamy się takim postawom. Zapowiadamy skuteczną walkę z każdą próbą prowokacji i cenzury prawdy o życiu i śmierci nienarodzonych.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.