Drag Queens demoralizują dzieci

W przeciągu ostatnich lat postaci Drag Queens stały się narzędziem propagandy ideologii LGBT w przestrzeni publicznej oraz demoralizacji i seksualizacji dzieci, w tym również tych w wieku przedszkolnym. To niebezpieczne zjawisko z roku na rok nasila się

Kiedyś Drag Queens można było spotkać głównie w teatrze lub filmie, gdzie efektownie umalowani i przebrani za kobiety mężczyźni odgrywali role kobiece. Ich głównym zadaniem było bawienie publiczności. W przeszłości nie wszystkie występy Drag Queens miały związek ze środowiskiem LGBT. Aktualnie ich działalność jest ściśle powiązana z promowaniem homoseksualnego stylu życia. Drag Queens są atrakcjami klubów gejowskich i różnego rodzaju eventów LGBT, np. parad i marszów równości. Niestety pokazy Drag Queens coraz częściej odbywają się z udziałem dzieci, a są i takie imprezy, które są organizowane specjalnie dla najmłodszej publiki. I nie ma w tym nic zabawnego, bowiem takie występy przepełnione są wszystkim tym, przed czym dzieci powinny być chronione – wyuzdaniem i perwersją.

Wyzywający taniec drag queen przed dziecięcą publicznością

Szok malujący się na twarzach dzieci w momencie, gdy drag queen pokazuje im swoje części intymne podczas jednego z występów, mówi sam za siebie. Czemu ma służyć tańczenie w taki sposób przed dziecięcą publicznością? To celowe niszczenie młodej psychiki i przekraczanie granic. Seksualizacja ma za zadanie uczynić dzieci bardziej podatnymi na uznanie wynaturzeń za normalne, a przez to otworzyć je na dewiacyjne kontakty seksualne, także te pedofilskie.

Drag Queen czołga się przed małą dziewczynką

Reakcja dzieci jest zazwyczaj podobna, nawet jeśli początkowo są zaciekawione, ostatecznie ich wyraz twarzy ujawnia przerażenie. Widać to na przykładzie nagrania, jakie umieszczone zostało na platformie TikTok. Amelia Mariano opublikowała na swoim profilu film, na którym widać jak mężczyzna przebrany za kobietę czołga się przed siedzącą na krześle małą dziewczynką. Drag queen zatańczył w ten sposób do piosenki „Lose control” („Stracić kontrolę”). Wszystko odbywało się na jednej z imprez w Dominion Pub and Kitchen w Toronto. Nagranie wywołało falę krytyki i oburzenia, a w rezultacie zostało usunięte z serwisu.

Pokazy erotyczne z udziałem dzieci

Jakiś czas temu pisaliśmy o nagraniu zarejestrowanym w jednym z gejowskich klubów w Miami. Okazuje się, że w tym miejscu odbywają się erotyczne pokazy Drag Queen, w które angażowane są dzieci. Przeciw klubowi złożył już zawiadomienie Departament Regulacji Biznesowych i Zawodowych Gubernatora Florydy Ron DeSantisa (DBPR).

To chcą przynieść do Polski – nocne show drag queen z udziałem dzieci

Niestety Miami to niejedyne miejsce, w którym odbywają się gorszące wydarzenia. Również w barze Mr. Misster w Dallas w stanie Teksas dzieją się podobne odrażające rzeczy. Nagrania, które pojawiły się w sieci, pokazują tancerza transwestytę wyginającego się przed nieletnimi. Dzieci dają mu pieniądze – praktyki znane z klubów ze striptizem. Pytanie – co robią tam dzieci i dlaczego zachęcane są do płacenia pieniędzy za erotyczne pokazy? Niektórzy rodzice oburzeni tym, co wyprawia się w gejowskim klubie w ich mieście, protestują.

Podobne pokazy maja miejsce nie tylko w klubach gejowskich – roznegliżowane Drag Queen paradują również w restauracjach, np. w Artisan’s Palate w Charlotte malutkie dzieci zaczepiane są przez skąpo ubrane dziwolągi. Tu również uczy się dzieci, by za perwersyjny występ dawać im pieniądze.

Tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.