Dlaczego Pszczyna na miejsce pikiety?

Fundacja Życie i Rodzina stanęła na pszczyńskim rynku po raz pierwszy w sobotę, piątego listopada, o godz. 15:30.Zebrani na miejscu wolontariusze z kilku komórek rozłożyli plakaty pokazujące ofiary aborcji, a z megafonu popłynęły słowa sprzeciwu wobec tej barbarzyńskiej procedury.

Pikieta przebiegała bardzo spokojnie. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody po rynku spacerowali pojedynczy przechodnie, turyści oraz rodziny z dziećmi. Sporo z nich przystawało lub przysiadało na pobliskich ławkach i przyglądało się zdjęciom. Kilka osób podeszło do naszych wolontariuszy, by podziękować za obecność, odwagę, a przede wszystkim obronę życia nienarodzonych, bo aborcja jest zbrodnią, z która trzeba walczyć.

Pani redaktor jednego z portali internetowych zapytała: „Dlaczego Pszczyna na miejsce pikiety?”.  Padła odpowiedź: „Dlaczego akurat Pszczyna? A dlaczego nie? Życia należy bronić wszędzie! W każdym miejscu, gdzie pojawiają się nowi wolontariusze chcący aktywnie działać i bronić życia nienarodzonych dzieci, fundacja zakłada komórkę (co również stało się w Pszczynie).  Robimy tak, gdyż wtedy mamy szansę dotrzeć z naszym przekazem do jak najszerszego grona osób. Naszym zadaniem jest to, by prawda o aborcji  była pokazywana wszędzie, nie tylko w dużych miastach.”

Po 1,5 godziny zakończyliśmy nasze zgromadzenie. O kolejnych akcjach będziemy państwa informować już wkrótce. Wszystkich  zainteresowanych działaniem w fundacji serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową lub facebook. Nasz lokalny fanpage: https://www.facebook.com/FundacjaZycieiRodzina.Pszczyna/?fref=ts

Agnieszka Mańka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.