Detranzycja – ucieczka ze szponów gender

Detrans

Detranzycja to zjawisko, o którym się nie wspomina, albo informacje o nim chce się zamieść pod dywan. O detranzycji mówi publikacja katolickiej dziennikarki Mary Margaret Olohan. Książka pt. Detrans. True Stories of Escaping the Gender Ideology Cult ukazuje losy ludzi, którzy uciekli ze szponów ideologii gender.

Autorka już w tytule zwraca uwagę na sekciarski charakter ruchu LGBT. Ideologia gender nie jest jedynie ideologią, lecz czymś więcej, jawi się jako kult. Mary Olohan ukazuje, jak w dzisiejszym rzekomo cywilizowanym świecie nastolatki pod wpływem treści w Internecie doświadczają problemów z identyfikacją płciową. Społeczeństwo jednak nie daje im jasnej odpowiedzi i nie oferuje ratunku. Dzieciaki kierowane są za to do lekarzy, którzy faszerują je blokerami dojrzewania. Kolejnym etapem jest podawanie hormonów, a w końcu makabryczne zabiegi zmiany płci. Autorka wskazuje także na postawę rodziców, którzy zamiast walczyć o swoje dzieci, utwierdzają je w ich dezorientacji, pod pretekstem pozostawienia dziecku wolności wyboru…

Późna pobudka…

Wielu młodych, którzy dostali się w szpony ideologii gender, staje się członkami grup LGBT. Jednak niektórzy otrząsają się z szaleństwa i chcą detranzycji. Co robi wówczas środowisko transseksualistów? Za wszelką cenę starają się uciszyć każdego, kto rezygnuje z bycia trans.

Olohan wskazuje na manipulacje stosowane przez środowisko LGBT. Nastolatki są oszukiwane, bazuje się na tym, że poszukują sensu, daje się poczucie złudnego bezpieczeństwa. Olohan nazywa ideologię gender kultem, ponieważ metody działania są bliźniaczo podobne do działania sekt.

Genderowanie dzieci

Autorka nie obawia się nazywać rzeczy po imieniu. Wskazuje, że propaganda nienawiści do rodziny, pornografia w przestrzeni publicznej, wynaturzenia, aborcja – to wszystko służy środowiskom LGBT. Ofiarami ideologii stają się młodzi ludzie bombardowani propagandą, najczęściej w mediach społecznościowych. Tracą potem zdrowie i niszczą sobie życie, pozbawiając się zdrowych funkcji własnego organizmu. Część chce wrócić potem do normalności, ale jest to droga trudna, pełna przeszkód, nierzadko tworzonych przez ich byłych przyjaciół.

W książce znajdziemy historie ludzi, którzy postanowili przerwać proces deformacji swojego ciała i wrócić do własnej płci.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.