Desant LGBT na Rzeszów

lgbt rzeszów

Okres wakacyjny to intensywny czas promocji ideologii LGBT w przestrzeni publicznej. To właśnie wtedy odbywają się w różnych miastach parady zboczeńców pilnie strzeżone przez kordony funkcjonariuszy Policji. Nie inaczej było w Rzeszowie. Udaliśmy się tam, by ostrzegać przed zagrożeniami, jakie niesie za sobą „tęczowe” środowisko.

Organizatorzy rzeszowskiego Marszu Równości od samego początku zapowiadali, że parada ma swoje konkretne cele i postulaty. Wśród nich są: prawne uznanie małżeństw homoseksualnych, dostęp do adopcji przez pary jednopłciowe, wprowadzenia do kodeksu karnego pojęcia mowy nienawiści, by można było hamować wszelką krytykę ruchu LGBT i karać tych, którzy sprzeciwiają się homoideologii, możliwość łatwego dokonania metrykalnej zmiany płci, a także refundacja tranzycji i  bezwzględny zakaz terapii konwersyjnej dla homoseksualistów. Ponadto chcą zastąpienia szkolnej katechezy etyką i edukacją seksualną według standardów Światowej Organizacji Zdrowia.

Jak widać środowisko dewiantów próbuje cały czas narzucać swoje chore myślenie i przekonywać społeczeństwo o jego słuszności. Jest to jednak droga do katastrofy pod każdym względem. Strach pomyśleć, co by było, gdyby udało im się zalegalizować i wprowadzić w życie wszystkie ich zboczone pomysły. Dlatego tak ważne jest stawianie oporu 6 kolorowej machinie, która chce wywrócić naturalny porządek i zastąpić go sodomicką anarchią.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.