Czy to jest normalne?

14125767_921033964686029_3974028520018937606_o

Ustroń w sezonie letnim przyciąga tłumy turystów, którzy spacerują w cieniu drzew i wylegują się nad Wisłą. W piękny, słoneczny dzień czwartkowy postanowiliśmy stanąć przy głównej ulicy z plakatem pokazującym, jak w rzeczywistości wygląda aborcja. Już z daleka było nas widać: intensywna grafika i widoczne napisy informujące o tym, że „aborcja zabija dzieci” zwracały na siebie uwagę przechodniów.

Pikieta przebiegała spokojnie. Niektóre przechodzące osoby wyrażały swoje niezadowolenie z powodu naszej obecności. – Jestem oburzony tym, że stoicie z tak drastycznymi zdjęciami w środku dnia, i to w miejscu, gdzie przechodzi dużo dzieci. Dobrze się czujecie? – perorował pewien mężczyzna, po czym odszedł. Nie chciał z nami rozmawiać. Po jakimś czasie przechodziła obok nas rodzina. Kobieta, pchając wózek, krzyczała. – To, co pokazujecie, jest chore! Czy to jest normalne?! – no właśnie, czy to normalne, że pozwala się na zabijanie dzieci? Nie. Dlatego pokazujemy, jak wygląda aborcja i uświadamiamy ludzi co do tego faktu.

Były także słowa poparcia, które nas bardzo ucieszyły. – Brawo! Tak trzymać – kibicowała nam przechodząca kobieta. Pewna para, widząc, że jesteśmy proliferami powiedziała, że dobrze nas widzieć. – Też jesteśmy za życiem. Fajnie, że tu stoicie – stwierdził chłopak.
Po 1,5 godziny zakończyliśmy akcję. A już wkrótce kolejne działania!

Agnieszka Jarczyk
komórka Ustroń

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.