Położna z lubelskiego szpitala przyznaje się do zabijania dzieci

W dniu wczorajszym w trzydziestoosobowej grupie pokazywaliśmy uczestnikom czarnego protestu – głównie z KOD-u i Nowoczesnej – prawdę o aborcji. Trudna prawda przedstawiona na naszych banerachdsc_0308 przeszkadzała uczestnikom proaborcyjnej manifestacji. Zwracali się do nas przez mikrofon oskarżając o to, że nasze zdjęcia pokazujące ofiary aborcji to manipulacja. Dlaczego więc środowiska aborcyjne nie pokażą swoich zdjęć z aborcji?

Pod koniec manifestacji podeszła do nas uczestniczka czarnego protestu i powiedziała, że jest położną, że widziała takie dzieci, i że są o wiele mniejsze. Na zadane przeze mnie pytanie, czy abortowała, odpowiedziała że tak, a kiedy ją dopytałem: „czyli zabiła pani człowieka?” – odpowiedziała twierdząco. Potem przyznała również, że to w jednym z lubelskich szpitali klinicznych zabija się dzieci. Co ciekawe, w sprawozdaniu Ministra Zdrowia brak jest informacji o tym, że na lubelszczyźnie zabija się dzieci – na pewno zwrócimy się z pismem do lubelskich szpitali w tej sprawie.

Krzysztof Kasprzak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.