Covid ujawnił problem wykorzystywania linii płodowych z aborcji

Covid ujawnił problem, który istniał w medycynie od dawna – komórki pobrane od dzieci nienarodzonych podczas aborcji, później namnażane w hodowli, są bazą do badań i produkcji wielu leków oraz szczepionek – wskazuje dr n. med. Dorota Łucja Jarczewska.

Nieetyczne działania producentów farmaceutycznych

28 maja 2022 r. w Józefowie k/Warszawy w sali teatralnej szkół św. Tomasza z Akwinu, Fundacja Życie i Rodzina zorganizowała wykład pt. „Co ma Covid do aborcji. Linie płodowe we współczesnej medycynie i przemyśle.” Temat przedstawiła dr n. med. Dorota Łucja Jarczewska. Poruszyła ona kwestię używania linii płodowych, przy opracowywaniu, m.in. szczepionek przeciw Covid-19. „Badacze współpracujący z aborterami nie mają żądnych skrupułów.” – podkreśliła.

Covid do aborcji?

To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami laboratoriów podczas opracowywania szczepionek, jeży włos na głowie. Zachowania szefów giganta farmaceutycznego Pfizer potwierdzają, że korzystanie linii komórkowych z aborcji jest faktem, który próbuje się ukryć przed społeczeństwem. Firmy farmaceutyczne robią wszystko, by przemilczeć niewygodne fakty i przekonać do swoich preparatów jak najwięcej osób i środowisk, nawet Kościół Katolicki, który przecież potępia zbrodnię aborcji. Dobrze, że ostatnio pojawiają się głosy rozsądku, takie jak np. z Austrii. Austriaccy duchowni wystosowali oświadczenie, w którym przedstawili szereg zastrzeżeń do masowo rozprowadzanych szczepionek przeciw Covid-19, poruszyli tam też kwestie powiązań z aborcją.

Popyt na zbrodnie

Dostępne dane wskazują na to, że linie płodowe wyprowadzone zostały w sposób brutalny i bestialski – od dzieci poddanych aborcji, dzieci, które jeszcze żyły. Niestety ten krwawy proceder wciąż ma miejsce, ponieważ powstają nowe linie komórkowe, do których potrzebne są kolejne aborcje. Potrzeba mocnego sprzeciwu wobec zbrodni. Korzystanie z preparatów skażonych aborcją jest dawaniem przyzwolenia na zabijanie dzieci dla eksperymentów medycznych. Należy żądać od władz wycofania z obiegu szczepionek, które powstały przy udziale aborcji, bo popyt napędza podaż. Fundacja Życie i Rodzina – tylko przez ostatni rok – prowadziła cykliczne różańce i pikiety z bannerami informującymi o związkach szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją. To ważne, by pokazać ludziom prawdę o nieetycznych działaniach producentów farmaceutycznych. Trzeba nagłaśniać, jaki biznes robi się na zabijaniu, bo stawką jest życie niewinnych dzieci.

Więcej o hodowli komórek pobranych od dzieci:

Hodowle komórek z aborcji. Eksperyment okupiony życiem dzieci [VIDEO]

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.