Chcemy, aby Komisja Polityki Społecznej i Rodziny zarekomendowała Sejmowi projekt #ZatrzymajAborcje

Od 4 miesięcy projekt ustawy zakazującej aborcji eugenicznej czeka na rozpatrzenie przez sejmową Komisję Polityki Społecznej i Rodziny. Podczas ostatniego posiedzenia odrzucono wniosek o dopisanie #ZatrzymajAborcję do harmonogramu prac komisji. Przewodnicząca Bożena Borys-Szopa tłumaczyła sytuację oczekiwaniem na opinie na temat projektu.

Właściwie dla dalszego procedowania projektu wymagana była tylko jedna opinia – Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – która została wydana 19 marca br. Od czasu ostatniego posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Rodziny z Biura Analiz Sejmowych zostały przesłane aż trzy kolejne opinie, w tym jedna w skandaliczny sposób promująca zabijanie dzieci ze względu na korzyści finansowe dla państwa. Dwie pozostałe są korzystne dla nienarodzonych dzieci.

W związku z pojawieniem się opinii BAS, podczas dzisiejszych obrad Komisji Polityki Społecznej i Rodziny po raz kolejny upomnimy się o projekt ustawy #ZatrzymajAborcję. Stoimy na stanowisku, że komisja powinna niezwłocznie zarekomendować projekt obywatelski do przyjęcia w drugim czytaniu przez Sejm. Utrzymywanie w prawie eugeniki będzie stopniowo prowadzić do sytuacji, w jakiej znalazł się niedawno Alfie Evans – dwuletni Brytyjczyk, którego urzędnicy i sędziowie skazali na śmierć, a wyrok wykonano nie bacząc na sprzeciw rodziców. Dziecko zostało odłączone od aparatury, a w konsekwencji w okrutny sposób uduszone i zagłodzone.

Posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny rozpoczyna się o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej im. Jacka Kuronia, bud. F.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcje

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.