Chcą, by hasło „gej pedofil” było zakazane

gej pedofil

„Jednym z największych porażek i błędów PiSu było to, że nie zrobił on porządku w systemie sądownictwa. Mówiono o tym przez całą kadencję, przed wyborami. To będzie się teraz mściło i będziemy mieli do czynienia z kuriozalnymi wyrokami i orzeczeniami. (…) W tym momencie tworzy się taka struktura prawna i taki kształt prawa, w którym powiedzenie czegokolwiek krytycznego wobec homoseksualistów, nawet bez wskazania jakiejkolwiek osoby (…) będzie karane. Proces, jaki wytoczyło Kai Godek grono 16 aktywistów LGBT, jest tego przykładem” – wskazuje Krzysztof Kasprzak.

W tym procesie chodzi o to, żeby nie można było w wypowiedzi łączyć pedofilii z homoseksualizmem. Jeśli przywołuje się prawdę o tym, że środowisko LGBT jest zagrożeniem dla dzieci to ich najbardziej boli, a przecież wiele badań potwierdza, że wsród homoseksualistów jest nadreprezentacja pedofilów. Dlaczego w przestrzeni publicznej może funkcjonować hasło „ksiądz pedofil”, a nie może funkcjonować formuła „gej pedofil”? A przecież tak się najczęściej zdarza, że ksiądz pedofil jest właśnie gejem. Można mówić o pedofilii w kościele, ale już nie można mówić o problemie pedofilii wśród homoseksualistów. To są podwójne standardy. Środowisko LGBT zrobi absolutnie wszystko, żeby do opinii publicznej nie przedostawały się informacje na temat przypadków pedofilii ani wyników badań naukowych, które pokazują jasną korelację między skłonnością homoseksualną a pedofilią.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.