Cenzurowanie prawdy. Podwójne standardy wobec obrońców życia

Od dłuższego czasu obserwujemy w mediach społecznościowych cenzurowanie prawdy i banowanie treści odnoszących się do prawdy o aborcji oraz LGBT. Jakiś czas temu Mark Zuckerberg oznajmił, że Facebook celowo blokował reklamy o treściach pro-life w okresie przedreferendalnym w Irlandii, kiedy to ważył się los nienarodzonych dzieci.

Zaostrzenie cenzury na Facebooku

Jak wiemy, w Irlandii obecnie dozwolone jest zabijanie bezbronnych ludzi – 66% obywateli opowiedziało się za legalizacją zbrodniczego procederu. Kto wie, gdyby firma zarządzana przez Zuckerberga nie była stronnicza, wynik referendum byłby być może inny.

Założyciel Facebooka przyznał, że przed referendum spytano oficjeli irlandzkich, w jaki sposób załatwić kwestię reklam pro-life. Mimo że w odpowiedzi nie padło stwierdzenie, że nie należy tych treści puszczać w obieg, Zuckerberg i jego świta zdecydowali o ich zablokowaniu. Jeszcze rok temu szef popularnego portalu społecznościowego twierdził, że „nie ma absolutnie żadnej dyrektywy we wszystkich wprowadzanych przez nas zmianach, która zakłada stronniczość”. Słowa w tym przypadku nie pokrywają się w czynach. Ponadto wiedząc, że Sheryl Sandberg, dyrektor operacyjny Facebooka, przeznacza na Planned Parenthood blisko 2 mln USD, ciężko mówić o bezstronności tego medium.

cenzurowanie
/Fot. @obionyeador, unsplash.com

Obrona życia na cenzurowanym

Od dłuższego czasu na fanpage’ach naszej Fundacji zauważamy blokowanie treści odnoszących się do naszych akcji. Prawda o okrutnym procederze aborcyjnym, w którym co roku na całym świecie ginie około 73 milionów dzieci, jest nie na rękę szefostwu Facebooka. Na celowniku znajdują się teraz także informacje, które ujawniają kulisy produkcji szczepionek przeciw Covid-19 – ich związku z przemysłem aborcyjnym.

Podobnie rzecz się ma z publikowaniem faktów odnoszących się do dewiacji i wynaturzeń, tak bardzo promowanych przez środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów. Nasze posty niejednokrotnie sieją – zdaniem zarządzających medium społecznościowym – nienawiść, brutalność i przemoc (sic!). Kuriozalne jest to, że prawda na temat nienawiści w stosunku do nienarodzonych, do rodziny, do tradycji jest blokowana i nazywana mową nienawiści właśnie! Pieniądze i żądza popularności całkowicie przesłoniły Zuckerbergowi pewne normy, jakimi powinien się w zarządzaniu kierować.

Mimo tych trudności dalej będziemy docierać z informacjami o naszych działaniach, pokazujących fakty na temat aborcji i dewiacji LGBT. Nie pozwolimy, aby w Polsce do głosu doszło zbrodnicze i wynaturzone prawo.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.