Burmistrz lobbuje za prawem do zabijania

3 lipca wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wybrali się do Wadowic. Miasto to znane jest dzięki osobie św. Jana Pawła II. Niestety, dziś miasto papieskie musi się wstydzić – burmistrza, który popiera czarne protesty.

Burmistrz ten, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyśmiewa wartości religijne Polaków, pisząc tak: „ Dziś czcimy i świętujemy narodziny żydowskiego heretyka, dziecka „Arabów”, terrorysty i sekciarza z Palestyny, którego część z nas pragnie uczynić Królem Polski. Pamiętacie?”. Zamieścił również zdjęcia z czarnych protestów, podczas których lobbował za tzw. „prawami kobiet”, czyli m. in. za prawem do zabijania nienarodzonych dzieci.

Mając to na uwadze, postanowiliśmy pokazać burmistrzowi oraz mieszkańcom Wadowic,  jak wygląda aborcja, jak bardzo krzywdzi ona niewinne dzieci. Wielu ludzi było do nas wrogo nastawionych, nazwano nas idiotami, psycholami itp. Ale byli też ludzie, którzy odpoczywali na pl. Jana Pawła II – osoby starsze,  matki z dziećmi, całe rodziny. I tej większości nasza obecność z plakatem  nie przeszkadzała, a wręcz ludzie ci dawali nam odczuć swoje poparcie.

Po godzinie pikietowania zakończyliśmy akcję. Nie była ona z pewnością naszą ostatnią. Już teraz zapraszamy na kolejne, a informacje o działaniach można śledzić na bieżąco na naszym fanpage’u: Fundacja Życie i Rodzina: Małopolska. Nie bądź obojętny – dołącz do nas!

Marcin Strzałkowski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.