„Bronimy uczniów przed gender, skoro nauczyciele tego nie robią” – kolejna pikieta pod Zamoyem

We środę 29 marca 2023 Fundacja Życie i Rodzina po raz kolejny przeprowadziła akcję edukacyjno-informacyjną pod II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. „Nie możemy milczeć, gdy nauczyciele utrzymują uczniów w niewiedzy o skutkach przyjmowania ideologii LGBT i tym samym narażają ich na niebezpieczeństwo” – mówi jeden z wolontariuszy.

Pikiety trwają od czasu, gdy wyszło na jaw, że w II LO im. Zamoyskiego pedagodzy popierają genderowanie swoich podopiecznych. Prawda została ujawniona po tym, gdy nauczyciele szkoły sprzeciwili się ekspertyzie prawnej przygotowanej przez Fundację dotyczącej właściwego traktowania osób z zaburzeniami identyfikacji płciowej. Chodzi o kwestie np. korzystania z toalet, przebieralni lub używania zaimków niezgodnych z płcią biologiczną.

LINK DO EKSPERTYZY: https://www.zycierodzina.pl/pracujesz-w-szkole-nie-daj-sie-zmusic-do-genderowania-dzieciwzor-oswiadczenia-dla-nauczycieli

Pokazywanie prawdy boli lewicowych ideologów. Od samego początku wolontariusze Fundacji byli atakowani przez różne osoby: przez nauczycieli z II LO, przez dziennikarkę TOK FM oraz radnych i posła z KO.

Akcja trwa, bo do tej pory nie ma żadnej informacji ze strony dyrekcji szkoły, że będzie traktować uczniów zgodnie z prawem: tak jak wskazuje ich realna płeć, a nie według ich subiektywnego odczucia. Dostajemy tylko wypowiedzi o „tolerancji”, a wszyscy wiedzą, co oznacza owa tolerancja w wydaniu lewicowych ideologów.

Bannery, które wolontariusze rozstawiają podczas pikiety, pokazują prawdziwe przypadki osób skrzywdzonych przez ideologię LGBT. Brytyjczyk Ritchie Herron przeszedł operację „zmiany płci”. Jego stan psychiczny zamiast się poprawić mocno się pogorszył. W dodatku po usunięciu penisa i jąder nastąpiło zwężenie cewki moczowej. Już nigdy nie będzie mógł normalnie korzystać z toalety.

LINK: https://www.zycierodzina.pl/okaleczony-przez-tranzycje-nie-moze-normalnie-korzystac-z-toalety

Z kolei 18-letnia Chloe Cole przeszła tranzycję myśląc, że dzięki temu będzie szczęśliwa. Nikt nie próbował znaleźć innego rozwiązania jej problemów. Wskutek zabiegów utraciła płodność, a jej stosunki płciowe będą bolesne do końca życia.

LINK: https://www.zycierodzina.pl/byle-dziecko-trans-pozywa-lekarzy-za-okaleczenie

Pikiety są potrzebne do rzetelnej edukacji o gender

To tylko niektóre tragiczne historie. Dlatego jest potrzeba rzetelnej edukacji, aby uczniowie nie stali się kolejnymi ofiarami homoideologii. Skoro szkoła nie chroni przed gender, Fundacja zapowiada, że będzie kontynuowała pikiety informacyjno-edukacyjne do skutku.

Cały czas można podpisywać petycję do dyrektor szkoły Małgorzaty Klimczak wzywającą ją do wypełnienia swojego obowiązku – ochrony młodzieży przed ideologicznymi kłamstwami.

Do Dyrektor Zamoya o ochronę uczniów przed gender

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.