Bohaterstwo obrony życia

„Nie brak sytuacji szczególnego ubóstwa, niedostatku i niepewności, w których trud codziennej egzystencji, cierpienie sięgające granic ludzkiej wytrzymałości oraz doznawana przemoc (…) sprawiają, że odpowiedzenie się po stronie życia i jego obrona stają się trudne, a czasem wymagają wręcz heroizmu”, jak napisał Jan Paweł II w Evangelium Vitae. Umocnieni słowami Wielkiego Polaka, kolejny raz stanęliśmy w centrum Bielska-Białej w wyjątkowo ruchliwym miejscu.

Nasz plakat informował o liczbie zabójstw dzieci w szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. – Nie jest panu wstyd? – zapytał pewien pan, przechodzący obok nas. – Tak, jest mi wstyd za to co się dzieje w tym szpitalu – odpowiedział wolontariusz, mocno trzymając baner.

Wizerunek rozczłonkowanego ciałka dziecka coraz częściej wstrząsa i przeraża przechodniów. – O nie! A ja się urodziłam w tym szpitalu – powiedziała pewna nastolatka do swoich koleżanek. Ze zdziwienia dziewczyny  przystanęły i z zainteresowaniem czytały informacje zamieszczone na plakacie.

Szpital – miejsce, które powinno być godne zaufania, przepełnione ciepłym i troskliwym personelem służącym przede wszystkim ludzkiemu zdrowiu – nagle budzi takie zdziwienie. Niektóre dzieci rodzą się zdrowe, przychodzą na świat z jakąś określoną misją, a za ścianą w innej sali dokonuje się morderstwa na dziecku, które nie pasuje do współczesnego świata.

Zakończmy zabijanie dzieci w Bielsku-Białej. Bądź z nami 19 maja pod Szpitalem Wojewódzkim.

Alicja Chmielewska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.