Bielsko-Biała: Mocny głos w obronie człowieka

„Jesteśmy głosem tych, którzy jeszcze nie mówią!” – taki napis widniał na wielkim banerze, który był trzymany przez nieustraszonych obrońców nienarodzonych dzieci podczas pikiety w Bielsku-Białej. Pikiety, która miała być kontrmanifestacją do tzw. „czarnej środy”, jednak… w Bielsku-Białej lewicowe środowiska, domagające się zabijania nienarodzonych ludzi na życzenie, w ogóle się nie pojawiły. Plac Bolesława Chrobrego opanowała wielka manifestacja w obronie życia.

Był plakat pokazujący to, jak okrutną i nieludzką śmierć „funduje” tym bezbronnym dzieciom aborcja. Były biało-czerwone flagi, które pięknie powiewały i przypominały przechodniom, że Polska to kraj dla każdego obywatela, niezależnie od jego stanu zdrowia, sytuacji życiowej czy rodzinnej. Był baner, był także głośnik, z którego rozlegał się głos prawdy – obnażający kłamstwa upadłego już projektu „Ratujmy Kobiety”, mowa była także o wartości ludzkiego życia, które zaczyna się od poczęcia. To niezaprzeczalny fakt, z którym feministki kompletnie sobie nie radzą. Nie chcąc się z tym zgodzić nie potrafią wskazać konkretnego momentu, w którym to życie by się zaczynało.

Proliferzy w Bielsku-Białej chcieli po raz kolejny pokazać zwolennikom aborcyjnym, że ten tzw. „zabieg” to nie żadna humanitarna pomoc cierpiącym i chorym, to nie prawo kobiety, ale zabójstwo człowieka. Na placu Bolesława Chrobrego jednak, zamiast czarnych tłumów, było kilka spacerujących bądź zmierzających gdzieś osób. „Czarna środa”, tak szumnie zapowiadana w mediach,  w ogóle nie odbyła się w stolicy Podbeskidzia. Feministki zostały całkowicie znokautowane, ich kłamstwa po raz kolejny obnażone. Brak obecności czarnych mas dobitnie pokazał, że czas cywilizacji śmierci dobiega końca. Prawda o procederze aborcyjnym dotarła już do dużej części społeczeństwa, 830 tysięcy podpisów pod projektem Zatrzymaj Aborcję dobitnie to potwierdzają. Coraz mniej osób popiera lewicowe spędy uliczne, bo widzi obłudę i hipokryzję. Dla tych środowisk nie liczy się człowiek, nie liczy się dobro kobiet, ale wpływy finansowe. Aborcja to krwawy biznes, który przynosi wielkie pieniądze. Okupione cierpieniem bezbronnych ludzi. Polacy mówią „dość”!

Łukasz Duda

[fot. własne i Gościa Bielsko-Żywieckiego]

[masterslider id=”32″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.