Bielsko-Biała. Ci posłowie nie są godni funkcji posła

27 maja zorganizowaliśmy pikietę kampanii „Sejm bez aborterów” w Bielsku-Białej. Pokazaliśmy Bielszczanom twarze posłów, którzy głosowali w interesie aborterów odrzucając obywatelski projekt ustawy „Aborcja to zabójstwo”.

Głosowanie, które odbyło się w Sejmie 7 marca 2023, pokazało prawdziwe oblicza parlamentarzystów. 300 posłów głosowało za odrzuceniem projektu ustawy. Posłowie dali jasny sygnał „życie bezbronnych dzieci nic dla nas nie znaczy, niech aborcjoniści nadal bezkarnie promują, namawiają i przeprowadzają aborcje w szarej strefie”. Wśród posłów, którzy głosowali przeciw zwiększaniu ochrony życia byli także posłowie z Bielska-Białej, a wśród nich m.in. Małgorzata Pępek (Platforma Obywatelska), Grzegorz Puda (Prawo i Sprawiedliwość), Stanisław Szwed (Prawo i Sprawiedliwość), Przemysław Drabek (Prawo i Sprawiedliwość), Kazimierz Matuszny (Prawo i Sprawiedliwość).

Zbliżają się wybory – chcemy, by Polacy byli świadomi tego, że posłowie, którzy deklarują jedno (wspieranie ochrony życia), a robią a drugie (głosują przeciw ustawom zwiększającym prawną ochronę dzieci), będą postępować tak również w innych aspektach, dlatego nie są godni sprawowania funkcji posła.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.