Bestialsko zabiła dziecko w 33. tygodniu ciąży

zabiła dziecko

Do sytuacji doszło w 2021 roku w gminie Izbica (woj. lubelskie). 29-letnia Magdalena P., cierpiąc na bóle podbrzusza i krwawienie z dróg rodnych, udała się do szpitala. Lekarze szybko zorientowali się, że kobieta dopiero co urodziła dziecko, ta jednak wszystkiemu zaprzeczyła. Sytuacja wymagała wyjaśnienia, dlatego sprawa została przekazana Policji. W domu kobiety funkcjonariusze odnaleźli zwłoki noworodka ukryte za łóżkiem.

Środki poronne oraz psychotropowe, które zażyła matka, wywołały przedwczesny poród w 33. tygodniu ciąży. Po urodzeniu dziecka kobieta zapakowała je w reklamówkę, doprowadzając do niedotlenienia i śmierci noworodka.

Kobieta ukrywała ciążę przed rodziną, była poczytalna i świadoma swojego okrutnego czynu, nie udzieliła żadnej pomocy dziecku, dlatego postawiono jej zarzuty zabójstwa, za co grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dziecko, które się urodziło, zasługiwało na życie, a zostało wyrzucone jak śmieć. Sam czyn owej kobiety napawa gniewem, oburzeniem i smutkiem. Przykład matek, które zabijają własne dzieci, pokazuje, że nie trzeba wojen, by wytępić naród.

Nie tylko sama sytuacja budzi grozę. O sprawie można było się dowiedzieć z różnych portali internetowych. Zwolennicy aborcji piszą pod artykułami wprost: „to wszystko wina rządu i środowisk antyaborcyjnych”, „w „normalnym kraju ta kobieta mogłaby spokojnie usunąć dziecko i nie byłoby problemu”. Wniosek? Oburza ich zabicie noworodka, ale fakt, że przed chwilą to samo dziecko było poddawane aborcji, jest dla nich OK.

Zaskakujące jest to, że aborcjoniści są często zagorzałymi obrońcami praw zwierząt, ale nie przeszkadza im łamanie podstawowego prawa człowieka – prawa do życia. Ronald Reagan słusznie zauważył, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się już urodzić, dlatego tak ważne jest, by dopóki ma miejsce zbrodnia aborcji, walczyć w imieniu tych najmniejszych, którzy sami nie mogą się bronić

Tekst: Mikołaj Brzyski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.