Armia PRO-LIFE na wysłuchaniu publicznym w Sejmie

Głos nienarodzonych w Sejmie

Głos armii PRO-LIFE jest słyszalny. Posłuchaj tych, którzy stanęli w obronie nienarodzonych!


Krzysztof Kasprzak nie brał jeńców. Aborcjonizm słusznie przyrównał do nazizmu i zapowiadał Norymbergę dla promotorów zabijania dzieci. Mówił prawdę – dlatego odebrano mu głos – dokładnie tak samo jak nienarodzonym dzieciom! Czego nie mogły zdzierżyć aborcjonistki? Koniecznie zobacz wystąpienie, którego przestraszyła się przewodnicząca komisji Dorota Łoboda z Koalicji Obywatelskiej.


Agnieszka Bazior, matka i żona wyjaśniła, że życie jest życiem – i aborcja jest niedopuszczalna. Będąc w ciąży wiedziałam, że nie mam czterech rąk, czterech nóg i dwóch głów – mówiła. To rzeczy, które nie mieszczą się w głowie zwolennikom aborcji. Posłuchaj, jak kolejny członek Armii PRO-LIFE pokonuje zwolenników aborcji w Sejmie.


Jowita Kostrzewska, wieloletnia działaczka pro-life, mówiła o tym, jak można pomoc kobietom w ciąży skutecznie – bez zabijania. Opowiadała o swoim doświadczeniu pracy z matkami po aborcji. Wpadają one w nałogi, cierpią i do końca życia nie mogą się pozbierać. A co najgorsze – zabijane dziecko nie może w ogóle się bronić.


Monika Matysiak: rozmawiajmy o tym jak skutecznie bronić życia dzieci, a nie jak te dzieci mordować! To kolejny głos Armii PRO-LIFE w obronie tych, którzy nie mogą się obronić! Wszystkie głosy za życiem to wielkie zobowiązanie dla komisji, aby pracowała nad ratowaniem życia dzieci, a nie nad zabijaniem.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.