Antyaborcyjne ulotki już w rękach Ukrainek

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina, w wielu miastach Polski, rozprowadzają antyaborcyjne ulotki kierowane do przybywających do Polski Ukrainek. Ulotki zawierają ważne informacje dotyczące obowiązującego w Polsce prawa w zakresie ochrony życia.

Akcja jest odpowiedzią na prowadzoną przez grupy aborcyjne kampanię promującą aborcję wśród uciekających przed wojną Ukrainek. Chcemy, by kobiety w ciąży przekraczające granicę Polski wiedziały, jak się zachować w razie prób namawiania ich do zabicia swojego dziecka.

Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina:

„Jak bardzo trzeba być odczłowieczonym, pozbawionym empatii, żeby kobietom, które uciekają przed tym, żeby ich dzieci nie zginęły podawać informacje na temat tego jak te dzieci zabijać tutaj w Polsce. To są osoby, które są teraz w kryzysowej sytuacji, trzeba im pomagać, a nie oferować coś co można nazwać nakłanianiem [do aborcji]. To jest skandaliczna sytuacja.”

Każdy może włączyć się w dystrybucję ulotek. Foldery można POBRAĆ TUTAJ i samodzielnie wydrukować, a następnie rozdać w punktach dla uchodźców.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.