Aborcja w Wojewódzkim Szpitalu w Bielsku-Białej

Wolontariusze fundacji Życie i Rodzina po raz kolejny stanęli nieopodal Wojewódzkiego Szpitala w Bielsku-Białej, gdzie w ostatnich latach w bestialski sposób zabija się dzieci.

Godzina 14:00 to odpowiedni moment, aby personel szpitala, który opuszczał swój zakłada pracy, mógł zobaczyć na banerach do jakiego procederu dopuszcza się w miejscu, w którym z definicji powinno się leczyć pacjentów, a nie ich zabijać. Co czują pracownicy szpitala, którzy widzą takie banery i zyskują świadomość, że w tym miejscu dokonuje się wyroków śmierci na nienarodzonych?

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.