500 dziewczynek rocznie zabijają w Polsce aborterzy! Ratuj kobiety – ZATRZYMAJ ABORCJĘ!

Jeśli aborcja jest prawem kobiety, to gdzie były moje prawa? – pytała feministki Gianna Jessen, kobieta, która przeżyła próbę aborcji na niej samej.

3 października lewicowi aktywiści wyjdą na ulice polskich miast, aby domagać się zabijania ludzi na życzenie. Swoje mordercze żądania obudują kłamliwą retoryką obrony praw kobiet.

Fundacja Życie i Rodzina organizuje pikiety w obronie zabijanych przez aborterów dziewczynek pod hasłem „Ratuj kobiety – Zatrzymaj Aborcję!”

Poniżej dokładne miejsca i godziny rozpoczęcia pikiet w poszczególnych miastach:

? Warszawa: 17:00, wejście do stacji metra Świętokrzyska
? Poznań: 17:30, plac Wolności (schody do Arkadii)
? Lublin: 17:00, Brama Krakowska
? Puławy: 17:00, ul. Lubelska 5 przy Urzędzie Miasta
? Kraków: 17:30, ul. Retoryka
? Bielsko-Biała: 17:30, plac Chrobrego
? Toruń: 17:00, Rynek Staromiejski
? Katowice: 15:00, pod Skarbkiem

W trakcie pikiet będzie możliwość podpisania się pod projektem #ZatrzymajAborcję mającym na celu ratowanie przed aborcją dzieci podejrzanych o chorobę lub niepełnosprawność.

Bądźcie z nami, zaproście znajomych. To ważne, byśmy wspólnie pokazali, że dzieci się nie zabija – niezależnie od ich rozmiaru, stanu zdrowia, od tego czy są wyczekiwane z radością czy nie. Dziecko to nie przedmiot. Pokażmy, że nasza postawa jest czymś normalnym i naturalnym.

Fundacja Życie i Rodzina

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.