40 000 Brytyjek w szpitalach po aborcjach tabletkami

40 000 Brytyjek w szpitalach po aborcjach tabletkami

W ciągu ostatnich pięciu lat do szpitali w Anglii i Walii trafiło niemal 40 000 kobiet, które doświadczyły poważnych komplikacji po zażyciu tabletek aborcyjnych.

Przed lockdownem aborcja w Wielkiej Brytanii nie była możliwa bez asysty lekarza-abortera. Jednak w marcu 2020 roku Minister Zdrowia i Opieki Publicznej zezwolił na aborcję w domach. Odtąd matki mogą samodzielnie zabić dziecko tabletkami – bez żadnej kontroli.

W wyniku zażycia środków aborcyjnych aż u 1 na 17 kobiet dochodzi do komplikacji, które wymagają hospitalizacji.

Brytyjskie Królewskie Kolegium Położników i Ginekologów wskazało, że 1 procent aborcji domowych kończy się niepowodzeniem. Żywe dziecko nadal pozostaje w łonie matki, porażone wysoką dawką środka chemicznego!

Dramatu ciąg dalszy…

Po zażyciu śmiercionośnej tabletki u matek dochodzi do krwotoków wewnętrznych, powikłań sercowo-naczyniowych, zaburzeń krzepnięcia krwi i nawet śmierci.

Lobby aborcyjne reklamuje pigułkę jako narzędzie władzy, drogę do wolności, możliwość decydowania o sobie… Czy mówią także o tym, że kobiety umierają w wyniku zażycia tego preparatu?

Tabletka aborcyjna została stworzona, aby zabijać dzieci. Okazuje się, że czasem zabija także ich matki. 40 000 Brytyjek w szpitalach. Uwierzyły, że aborcja pigułką jest bezpieczna. Ich dzieci nie żyją, a one same zapłaciły ciężkimi powikłaniami.

Konrad Sadowski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.