1 podpis na minutę – zatrzymujemy aborcję

Dokładnie 1.26 podpisu na minutę zebraliśmy podczas zbiórki na ul. Stawowej w Katowicach. Mieszkańcy Katowic oraz ci, którzy byli tu przejazdem, chętnie składali swoje podpisy pod obywatelskim projektem #ZatrzymajAborcję.

Wśród podpisujących osób znalazło się 2 lekarzy i pielęgniarka, którzy chwilę z nami rozmawiali. Są to ludzie na co dzień mający styczność z ludzkim cierpieniem i swoje poglądy opierają zapewne także na medycznych doświadczeniach i wykształceniu.

Podpisujący się mogli zobaczyć modele 1:1 dziecka w 10. tygodniu życia prenatalnego. Podczas pikiety urzekł nas 5-letni chłopczyk,  któremu ofiarowaliśmy „Jasia”. Bardzo dokładnie go obejrzał, popatrzył na mamę wielkimi oczami i zapytał przejęty „To ja też taki byłem?”.

Zapraszamy wszystkich do pobrania karty z naszej strony i zebrania podpisów w swoim środowisku. Karta dostępna jest na stronie: zycierodzina.pl/zatrzymaj-aborcje.

Anna Rucińska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.